Firemní akce

Zámek Zbiroh je ideální místem pro nejrůznější firemní akce od 10 do 8 000 hostů. Zámek je obklopen 63 hektarovým parkem s bohatou nabídkou aktivit a vyžití (minigolf, terénní buggyny, střelba z luků a kuší, obří šachy, jízda na koních, jízda se psím spřežením, fotbalové hřiště, tělocvična a mnoho dalšího … ) Více informací »

Zámecky hotel

Naše komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110m2. Více informací »

Chateau Catering

Cateringová společnost „CHATEAU CATERING“ vznikla z původního koncernu Gastro Žofín a čerpá z jejích mnaholetých zkušeností v oblasti gastronomie té nejvyšší kvality. Sídlem naší společnosti je „zámek tří císařů“ – Zbiroh, který pro Vás celoročně provozujeme. Více informací »

Expozice

Po téměř půlročním období, kdy jsme všichni žili templáři a jedinečnou výstavou Tvář Leonarda da Vinci – Příběh rytířského řádu templářů, se na zbirožský zámek vrátila původní expozice. Řada exponátů, které tvořily součást templářské výstavy však zdi zámku neopustila Více informací »

Pohádkové svatby

Zámek Zbiroh s jeho neomezenými možnostmi a profesionálními službami vyhledává stále více snoubenců z Čech i ze zahraničí. Zámek Zbiroh je hrdý, pevný, jedinečný a Vaše volba prožít právě zde svůj Velký Den je dokonalou kombinací i symbolikou pro Váš budoucí společný život. Více informací »

 

Firemní akce

Firemní akce

Klientům nabízíme kompletní servis všech služeb potřebných ke kompletnímu zajištění firemní akce. Od dopravy, poradenství, výběru prostor, gastronomických služeb, programů, technického zajištění i dekorací až po speciální služby přímo na míru dané akci. S organizací firemních akcí a nejrůznějších eventů máme bohaté zkušenosti, které bychom rádi nabídli i Vám.

Zámek Zbiroh je ideální místem pro nejrůznější firemní akce od 10 do 1 500 hostů. Na zámku Vám můžeme nabídnout 6 salonků s kapacitou 10–50 osob a dva velké sály do 250 osob. Součástí zámku je také středověká krčma, vinné sklepy, dva prohlídkové zámecké okruhy, zámecké wellness a fitness centrum a hradní kaple. V jižním křídle zámku a také v nejstarších prostorách původního románsko-gotického hradu je situováno 52 dvoulůžkových výjimečných pokojů, komnat a luxusních hradních apartmá Chateau hotelu ****/***** (www.hotel-chateau-zbiroh.cz) Zámek je obklopen 63 hektarovým parkem s bohatou nabídkou aktivit a vyžití (minigolf, terénní čtyřkolky, střelba z luků a kuší, obří šachy, jízda na koních, jízda se psím spřežením, fotbalové hřiště, tělocvična a mnoho dalšího … ) Pro slavnostní recepce a gala večeře nabízíme luxusní zámecké prostření banketních stolů, prvotřídní gastronomické služby naší cateringové společnosti Chateau Catering (www.chateau-catering.cz) , bohatý doprovodný program, možnost grilování na zámeckém nádvoří i hradním nádvoří, noční ohňostroje v zámeckých zahradách a další… Pro firemní teambuildingové akce zajistíme kromě ubytování a stravování také indoorové a outdoorový aktivity, speciální teambuildingové půl- a celodenní programy, relaxační wellness a masáže, ochutnávky vín ve vinném sklepě s naším sommelierem, zakončené večerním zábavním programem. Pro meetingy a konference nabízíme plný konferenční servis, gastronomické a technické služby, ubytování a doprovodné programy. Pro velké firemní „Family days“ nabízíme exkluzivní uzavření celého zámku i zahrad pouze pro Vaši akci. Parkovací kapacity až pro 400 vozů, aktivity pro dospělé i děti v celém areálu až pro 8 000 účastníků, rauty, barbeque a pikniky, doprovodný celodenní program pro všechny věkové kategorie.

Naší specialitou jsou originální středověké večery s programem a dobovou hostinou.

Ukázky možností firemních akcí:

 • firemní prezentace
 • konference, semináře, přednášky, tiskové konference a meetingy
 • slavnostní recepce
 • gala večeře
 • cocktaily
 • garden party
 • plesy, koncerty a společenské akce
 • outdoorové programy
 • firemní teambuildingy
 • firemní odpoledne pro rodiny s dětmi
 • sportovní akce
 • relaxační pobyty

Speciální tématické eventy:

 • Luxusní zámecké hostiny
 • Středověké večery
 • „Zpátky do minulosti“
 • „Staň se rytířem“
 • „Tři mušketýři“
 • „Po stopách barona Prášila“
 • Tajemné hradní noci
 • Ples na královském dvoře
 • Dobývání hradu
 • Ladovy Vánoce
 • Staročeské Vánoce
 • Vánoce na dvoře Karla IV.
 • Středověký Silvestr

Krátké představení interiérů zámku Zbiroh:

VELKÝ MUCHŮV SÁL

Novorenesanční sál v prvním patře zámku, přístupný zámeckou chodbou a z hradního nádvoří. Kapacita sálu: banketní uspořádání s kulatými stoly max. 210 osob školní uspořádání max. 210 osob divadelní uspořádání max. 350 osob buffetové uspořádání max. 300 osob

ERBOVNÍ SÁL

Gotický hradní sál v přízemí zámku, přístupný z hlavního foyer a ze zámeckého nádvoří – možné grilování a zahradní sezení na nádvoří s kašnou. Kapacita sálu: stolové uspořádání (obědy, večeře) max. 150 osob školní uspořádání max. 120 osob divadelní uspořádání max. 150 osob buffetové uspořádání max. 200 osob

ZÁMECKÉ SALONKY

6 originálních historických salónků s velkými okny a přilehlým soc. zařízením. Kapacita od 5 do 50 osob

ZÁMECKÉ A HRADNÍ NÁDVOŘÍ

Zámecké nádvoří s kašnou, vyhlídkovou terasou a pergolou Hradní nádvoří s gotickou věží.Obě nádvoří lze využít pro programy, welcome drink, grilování a další aktivity

ZÁMECKÉ TERASY

Kaskádovité zámecké terasy s impozantním výhledem. Součástí teras je zahradní altán, soustava vodních kaskád a kašna.Možno využít pro garden party, grilování, welcome drinky, aktivity a programy

CHATEAU HOTEL ZBIROH

Luxusní zámecký hotel v jižním křídle zámku s 52 dvou- třílůžkovými pokoji a luxusními apartmá. Jedná se o originální historické komnaty se starožitným vybavením. www.hotel-chateau-zbiroh.cz

ZÁMECKÉ WELLNESS, KAPLE A VINNÉ SKLEPY…

 

Naše obchodní oddělení je Vám plně k dispozici. Obratem Vám velice rádi vypracujeme kompletní nabídku Vámi připravované akce, poskytneme veškeré informace a samozřejmě také rádi poradíme. Pokud si budete přát, převezeme celou organizaci akce za Vás a vše zajistíme „na klíč“.

Kontaktujte naše obchodní oddělení:

Linda Paulová

Sales Manager
Tel.: +420 602 199 050
E-mail: Linda@zbiroh.com

Ing. Pavlína Kořínková

Sales Manager
Tel.: + 420 602 503 792
E-mail: sales@zbiroh.com

 

* * * * * * * * * * * * * *

PLÁNKY ZÁMECKÝCH SÁLŮ, KAPACITA A TECHNICKÉ VYBAVENÍ 

Jméno   *
E-mail   *
Předmět   *
Vaše sdělení   *